Аеродром Цунів- місце для усіх, хто хоче відчути себе щасливим!

Часто ми зустрічаємо тут радісні очі задовелених клієнтів, а особливо оченята дітей, які після польоту надзвичайно щиро світяться щастям, а тимпаче, коли ті дітки з обмеженими можливостями. Так і наша маленька героїня Софійка давно мріяла про політ. Батьки в День  народження зробили їй такий прекрасний подарунок. Вона з своїм братиком Лук’янчиком політали. Це потрібно було бачити, щось фантастичне відбулося з поглядом цих дивовижних діток. Вони просили  продовжити ще, а також їх зацікавили і інші літачки, хотіли  спробувати політати  на всіх можливих. Тобто в дітей загорілось бажання пізнавати та пробувати щось нове… І це так прекрасно! Коли бачиш захоплення та щастя  в їхніх оченятах, розумієш, що небо створене для усіх без винятку. Літака піднімають нас не просто вище землі, вони піднімають нас до розуміння того, що немає нічого неможливого, що щастя є, що небо створене дарувати  віру в безкінечну дивовижність нашого життя!

Софійка сказала, що обов’язково приїде до нас ще на День народження свого братика Лук’ Яна, з чим Лук’ян беззаперечно погодився.

З нетерпінням чекаємо знову  на зустріч з цими чудовими дітками, а також гостинно приймемо будь-яких інших дітей, які хочуть познайомись з небом поближче.

Дорослі, здійснюєте мрії своїх малят на аеродромі Цунів! Адже мрії повинні збуватись!

Залишити коментар