Стрибок з парашутом Static Line

Студентські парашути типу ”крила” мають невелику власну вертикальну та горизонтальну швидкості, що дозволяє використовувати їх людям, які не мають абсолютно ніякого досвіду в парашутному спорті. Розкриття парашута здійснюється також примусово в момент відділення від літака (програма навчання «StaticLine»). Однак, тут Ви вже повинні не просто вийти з дверей, а відокремлюватися від літака приблизно так, як це роблять спортсмени. «Приблизно» тому, що з першого разу це ні у кого не виходить. Але ви будете стрибати із студентською системою і саме тому система «пробачить» Вам Ваші помилки і через 3-5 секунд Ви вже опинитесь під крилом! Відмінність крила від круглих куполів полягає в тому, що «крила» повністю керовані (Ви летите туди, куди направите свій купол), а також тим, що при правильно виконаних діях Ви забезпечите собі ідеально м’яке приземлення. 

Деталі стрибка

  • Вага:  max – 120 кг
  • Висота 1200 м.
  • Термін дії сертифіката –  3 місяці

Як все проходить

01.

Прибуття на аеродром

Ви самостійно приїжджаєте на аеродром “Цунів” (як добратися – тут)
Хто їде своїм транспортом, збір на аеродромі о 09:00. Хто їде з нами, то збір о 08:00 на Приміському вокзалі, заправка БРСМ навпроти ТЦ Скриня (вул.Городоцька, 118).

02.

Інструктаж та стрибок

На місці Ви проходите навчання та інструктаж з техніки безпеки, після чого проходить стрибок з парашутом.

Підготовка до стрибка StaticLine займає більше часу, ніж з круглим куполом, але навчання проводиться також до тих пір, поки Ви чітко не засвоїте весь теоретичний матеріал і не засвоїте практичні навички!

03.

Важливо

Стрибки проводяться в суботу та неділю. Початок навчань о 9.00 год. ранку. З собою потрібно мати взуття на твердій підошві, одяг з довгими рукавами та довгі штанини.

Аеродром "Цунів"

Інші послуги

Ознайомитися з усіма нашими варіантами стрибків, польотів та послугами можна за посиланням нижче