Ознайомчі польоти у Львові

Незабутні враження для  любителів екстриму – політ на літаку Socata TB-20, ЯК-12, Morava L-200, АН-2 . Для тих, хто любить небо та з радістю йде на зустріч новим відчуттям!  Здійсніть свою мрію, спробуйте політ мальовничими околицями Львова з пілотом інструктором на висоті від 300 м до 2 000 м. На мить відчуйте себе пілотом взявши до рук штурвал. А якщо з дитинства є мрія – поєднати своє життя з авіацією, тоді ознайомчий політ буде найкращим способом визначити свої здібності до польотів.

Ви побачите всю велич  землі з висоти пташиного польоту. Зазирнете за хмари. Отримаєте шалені емоції, що перехоплюють подих, від польоту та знайомства з літаком і небом – у ролі пілота. Ця пригода залишиться у Вашій пам’яті на все життя!

Як все проходить

Щасливчик приїжджає самостійно на аеродром. Там пілот-інструктор ознайомить його з літаком. Щасливчик сідає в кабіну поруч з пілотом і йому видаються навушники з системою радіомовлення і зв’язку для захисту від шуму і для спілкування з пілотом. Після попереднього інструктажу з техніки безпеки (10-15 хвилин), вони виїжджають на злітну смугу. Злітає літак досить швидко і легко. Щасливчик з пілотом піднімається на висоту до 800 метрів, з якої відкриваються види на Львівську область. В кабіні можна робити фото- відеозйомку на телефон чи фотоапарат. Під час польоту пілот на свій розсуд може дозволити Щасливчикові покерувати літаком (залежить від вибраного літака) за допомогою важелів управління. Після заявленого часу польоту, Щасливчик з пілотом приземляються, посадка на таких літаках досить легка і м’яка. Біля літака, попередньо попросивши, можна сфотографуватися. Також інструктор уточнить стан здоров’я і бажання щасливчика, щоб ефектно виконати прості фігури пілотажу. 

Важливо знати

Враження залежить від погоди. Обмеження: боязнь висоти, серйозні проблеми з тиском, проблеми з серцем, клаустрофобія. Максимальний зріст до 190см, максимальна вага до 110кг. Доступно з 18 років самостійно, до 18 років – з дозволом або присутністю батьків. Необхідно з собою мати паспорт – обов’язково.

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання: