Навчання пілотів

Ліцензія приватного пілота РРL (Private Pilot License) у Львові

1. Програма підготовки на SEP (L) для отримання свідоцтва PPL (A)

Ліцензія приватного пілота РРL (Private Pilot License) – це документ, що засвідчує право особи на керування літаками з метою особистого використання, не в комерційних цілях.  Навчальна програма призначена для підготовки кандидатів на отримання свідоцтва приватного пілота PPL (A) на надлегких та легких повітряних суднах (НПС та ЛПС). Це єдина програма авіаційної підготовки, яка не вимагає спеціальних знань в галузі точних наук.

Кандидати на навчання повинні:

  • мати вік від 17 років;
  • пройти професійно-психологічний відбір щодо придатності до льотної роботи;
  • мати чинний медичний сертифікат класу 1 або класу 2.;

Програма забезпечує здійснення підготовки приватного пілота з числа  тих кандидатів, які не мають льотного досвіду та таких, які мають попередній льотний досвід.

      Курс навчання  складається з трьох етапів, а саме:

Перший етап – теоретична підготовка, яка охоплює 9 дисциплін (130 годин 30 хвилин). Дисципліни, що вивчаються:

1.Повітряне право.

2.Загальні знання про повітряне судно.

3.Льотні характеристики та планування.

4.Можливості та обмеження людини.

5.Метеорологія.

6.Навігація.

7.Експлуатаційні процедури.

8.Принципи польоту.

9.Засоби зв’язку.

Курс теоретичної підготовки завершується  письмовим іспитом, який включає в себе питання з усіх дисциплін. Іспит вважається зданим, якщо кандидат дав  не менше 75% вірних відповідей.  У разі отримання непрохідного балу –  призначаються додаткові заняття з повторним   іспитом.

Заняття проводяться в групах та індивідуально за попередньо узгодженим графіком  з понеділка по п’ятницю. Також курсантам видаються всі необхідні конспекти лекцій та навчальні матеріали. Перед тим, як приступити до льотної практики, потрібно пройти медичну комісію.

Другий етап – тренажерна підготовка в кабіні літака – 06 год. 15 хв.

           Третій етап – льотна підготовка.  Кандидат на отримання PPL(A) має відпрацювати на  40 годин підготовки на літаку.

Програма льотної підготовки забезпечує наліт:

тренаж в кабіні              – 06 год. 15 хв.

льотна підготовка     – 40 год.00 хв. (з яких 29 год.30 хв. – з інструктором та 10 год. 30 хв.- самостійно ( у тому числі 5 год. 30 хв. – польоти за  маршрутом) ).

Видача свідоцтв приватного пілота здійснюється Державною авіаційною службою України.

2. Програма періодичної теоретичної підготовки для продовження терміну дії кваліфікаційної відмітки  SEP (L) для власників відповідних  свідоцтв

Програма передбачає проходження теоретичної підготовки в обсязі 23 годин. з дисциплін:

1.Повітряне право.

2.Загальні знання про повітряне судно.

3.Льотні характеристики та планування.

4.Можливості та обмеження людини.

5.Метеорологія.

6.Навігація.

7.Експлуатаційні процедури.

8.Принципи польоту.

9.Засоби зв’язку.

3. Програма льотної ознайомлювальної підготовки на отримання кваліфікаційної відмітки класу/ типу SEP (L) для власників  свідоцтв PPL(A), CPL (A), ATPL(A)

Програма льотної ознайомлювальної підготовки застосовується для проведення повноцінної підготовки пілотів з метою освоєння переходу на тип ПС классу SEP(L) для власників свідоцтв комерційного пілота СPL (A) та транспортного пілота ATPL (А) з отриманням кваліфікаційної відмітки. SEP(L) у відповідне свідоцтво.

Етапи підготовки:

  • наземна підготовка – 2 год.
  • тренаж в кабіні ПС – 2 год.
  • льотна ознайомлювальна підготовка – 3 год.

Дисципліни, що вивчаються:

1.Загальні знання про повітряне судно.

2.Льотні характеристики та планування.

3.Експлуатаційні процедури.

4.Принципи польоту.

4. Програма підготовки для отримання кваліфікаційної відмітки льотного інструктора (літака) FI (A)

Програма підготовки пілотів-інструкторів FI (A), що мають попередній досвід льотної роботи на інших типах повітряних суднах в цивільній авіації та інших відомствах.

  • Курс розраховано таким чином, щоб забезпечити кандидата відповідною підготовкою за технічними аспектами як наземного, так і льотного навчання. охоплюють підготовку на однодвигунних (SE) та багатодвигунних однопілотних (ME) літаках з поршневими двигунами згідно до стандартів PPL (A) та СPL (A).

Курс складається з теоретичної, спеціальної (технічної та тренажерної) та льотної підготовок, що є необхідними для навчання та отримання кваліфікаційної відмітки FI(A), яка дозволяє власнику цієї відмітки проводити теоретичну та льотну підготовки для одержання свідоцтв  PPL(A)  та  CPL(A). Теоретична підготовка охоплює 10 дисциплін (125 годин).

  • Вимоги до кандидатів:

Кандидат на отримання кваліфікаційної відмітки льотного інструктора  FI(A) повинен досягти щонайменше вісімнадцятирічного віку; бути власником CPL(A); PPL(A) – виконати щонайменше 200 годин нальоту; відповідати вимогам стосовно теоретичної підготовки для отримання CPL (A); виконати щонайменше 30 годин польотів на однодвигунному літаку з поршневим двигуном; виконати спеціальний вступний тест із FI(А).

5. Програма періодичної теоретичної підготовки для продовження кваліфікаційної відмітки льотного інструктора (літака) FI (A)

Програма передбачає проходження теоретичної підготовки в обсязі 26 годин.

Навчання проводяться в місті Львові в групі або за індивідуальним графіком

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання: