Групові польоти

Не знаєте як цікаво провести час з друзями? Аеродром “Цунів” допоможе Вам в цьому. Спеціально для компанії друзів, які люблять небо і йдуть на зустріч новим відчуттям, ми пропонуємо послугу “Груповий політ на літаку” 

Здійсніть свою мрію, спробуйте політ мальовничими околицями Львова з пілотом інструктором на висоті від 300 м до 2 000 м. 

Ви побачите всю велич  землі з висоти пташиного польоту. Ця пригода залишиться у Вашій пам’яті на все життя!

Як все проходить

Щасливчик з друзями приїжджають самостійно на аеродром. Там пілот-інструктор їх ознайомить з літаком. Щасливчики сідають в кабіну з пілотом. Після попереднього інструктажу з техніки безпеки (10-15 хвилин), вони виїжджають на злітну смугу. У польоті літак досягає швидкості до 290 км / год, злітає досить швидко і легко. Літак піднімається на висоту до 800 метрів, з якої відкриваються види на Львівську область. В кабіні можна робити фото- відеозйомку на телефон чи фотоапарат. Після заявленого часу польоту, Щасливчики з пілотом приземляються. Біля літака, попередньо попросивши, можна сфотографуватися.

Важливо знати

Обмеження: боязнь висоти, серйозні проблеми з тиском, проблеми з серцем, клаустрофобія. Максимальний зріст до 190см, максимальна вага до 110кг. Доступно з 18 років самостійно, до 18 років – з дозволом або присутністю батьків. 

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання: