Вищий пілотаж у Львові

Не вистачає адреналіну? Бажаєте незабутніх вражень та шалених емоцій?

Якщо Ви не уявляєте своє життя без екстриму, тоді політ на спортивно- тренувальному  літаку Як-52 саме для Вас. Різні фігури вищого пілотажу – петлі, бочки та перевороти, виконуються професійним пілотом, а відчуття повітряного простору та цілковитої свободи у безкрайньому небі – залишаться одним із найзахоплюючих спогадів.

Мікс неймовірного азарту, страху, відчуття невагомості та падіння! Можливість відчути себе у ролі пілота, побачити всю велич та красу землі з висоти пташиного польоту. Про цю небесну пригоду Ви довго будете згадувати!

Як все відбувається

Щасливчик приїжджає самостійно на аеродром. Там пілот-інструктор його ознайомить із спортивно-тренувальним літаком Як-52. Псля попереднього інструктажу з техніки безпеки (10-15 хвилин) щасливчик сідає в кабіну з пілотом  та виїжджають на злітну смугу. Максимальна швидкість польоту  320-330 км / год. Політ триває 10 хвилин. Також інструктор уточнить стан здоров’я і бажання Щасливчика, щоб ефектно виконати найвідоміші фігури пілотажу: штопор, бочку і петлю Нестерова, свічку, простий віраж та перевороти. Всі фігури вищого пілотажу виконуються професійним пілотом. Після заявленого часу польоту, Щасливчик з пілотом приземляються. Біля літака, попередньо попросивши, можна сфотографуватися. В кабіні можна робити фото-відеозйомку на телефон чи фотоапарат.

ЩО ВИДАЄТЬСЯ: навушники з системою радіомовлення і зв’язку для захисту від шуму і для спілкування з пілотом.

Важливо знати

Враження залежить від погоди. Обмеження: страх висоти, серйозні проблеми з тиском, проблеми з серцем, клаустрофобія. При виконанні фігур вищого пілотажу вага тіла збільшується в 5- 6 раз. Максимальний зріст до 190см, максимальна вага до 100кг. Доступно з 18 років.

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання: